OKNA PCV 

Wydajność cieplna

Nasze okna są zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość w zakresie wydajności energetycznej. Ramki z PCV są węższe i nieprzewodzące, co pozwala na wpuszczenie więcej naturalnego światła do domu bez zakłócania temperatury wewnętrznej. Panoramiczne okna dziobowe i wykuszowe pozwalają również na więcej ciepła słonecznego do twojego domu, dzięki czemu możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie. W celu dalszej izolacji można wybrać potrójne szyby.

 

OKNA PCV -


Odporność na czynniki atmosferyczne

Wiemy, jak ważne jest, aby okna były trwałe w każdych warunkach pogodowych. Właśnie dlatego okna dziobowe i wykuszowe z PCV są doskonale zaprojektowane, aby były odporne na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie style okien są wyposażone w zakładkę 10 mm i kanał głębokiego drenażu, aby szybciej odprowadzać wodę. PVC jest również niezwykle odporny na pleśń, gnicie i zanieczyszczenia atmosferyczne, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się pięknymi oknami.OKNA PCV CENNIK -

Niskie koszty utrzymania

PVC jest najlepszym materiałem wymagającym niewielkiej konserwacji. Zaprojektowany, aby był odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest wykonany z niereaktywnej mieszanki, co oznacza, że ​​nie gnije z upływem czasu i nie wymaga malowania. Wilgotna ściereczka to wszystko, czego potrzebujesz do wytarcia PCV, a szybę można bardzo łatwo wyczyścić. Łatwiej jest cieszyć się pięknymi, niedrogimi oknami przy praktycznie zerowych wymaganiach dotyczących utrzymania.